Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağında Lezzetin Tadını Alın

İstanbul’da kahvaltı Beşiktaş’ta edilir. Beşiktaş sokağı kahvaltıcıları son derece ünlüdür. Siz de hemen lezzetin tadını alın.

Beşiktaş sokağı kahvaltıcıları farklı konsept ve tasarımları ile hem mekanlarıyla büyülüyor hem de direkt olarak lezzetleri ile damağınızda unutulmaz bir lezzet bırakıyor. İstanbul’un Avrupa yakasında yapılabilecek en özel kahvaltılar için önerilerimizi sunuyoruz. Çelebioğlu caddesine konumlandırılan mekanlar arasından birini seçerek, siz de hafta sonu kahvaltınızın unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Hem ünlü hem de lezzetli olan kahvaltıcılar, size unutulmaz bir kahvaltı deneyimi yaşatacak.

Çakmak Kahvaltı Salonu

Kahvaltılar sokağının en eski mekanı olduğundan, ilk akla gelen mekanlar arasında yer alıyor. 2002 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Serpme kahvaltısı ile doymayan kalmıyor. Küçük bir salonu var ancak şirin ve tam da Beşiktaş’ın kültürüne yakışır bir mutfak. Geniş bir kahvaltı sofrası, farklı pek çok lezzetin bir arada bulunması doyurucu olacak. Erzincanlı bir aile tarafından işletilen mekanda tulum peyniri ve balın tadına bakmadan gitmeyin. En güzel kahvaltınız belki de burada olacak.

Siyah Cafe

Özel kahvaltı hizmeti olan mekanlar arasında. Beşiktaş kahvaltı mekanları içinde ilk olarak akılla gelenlerden biri. Adı gibi siyah bir mekan. Gri ve kırmızı tonlarına da yer verilmiş. Sokağın en güzel mekanları arasında olduğundan hemen dikkat çekiyor. Ayrıca işletmecisinin de Beşiktaşlı olması direkt olarak bu tasarımın, bu dekorasyonun olmasında etkilidir. Hem iç hem hem de dış mekandan oluşan kahvaltı alanları var. Tamamen dilediğiniz gibi kahvaltı etmeyi mümkün kılıyor. Sizin için eşsiz lezzetleri en kısa süre içinde masanıza getiriyor.

Peynir Ekmek Kafe

Kahvaltı peynirsiz olmaz. Peynir ekmek kafe ile aslında hem değişik gözlemeler hem de farklı yumurtalı hamur lezzetleri tadabilirsiniz. Beşiktaş’ta farklı kahvaltı mekanları dendiğinde ilk akla gelenler arasında. Tam köşede bulunan bu mekan, diğer mekanlara göre daha büyük. Bu sayede çok daha ferah bir havası var. Karadeniz kahvaltısına benzetilen kahvaltısı ile menü fiyatlarıyla da pek çok kişiyi mutlu etmeyi başarıyor. Menemeni denemeden geçmemek gerek.

Cumbalı Kahvaltı

Beşiktaş kahvaltıcılar sokağının hemen üst caddesinde bulunuyor. Cumbalı kahvaltı, menemeden pişiye, krepten omlete kadar tamamen istediğiniz her türlü lezzeti kahvaltıda sunuyor. Peynir tabağı, reçel çeşitleri, bal ve kaymak ile tüm lezzetleri bir arada bulmanın keyfini çıkaracaksınız. Sizin için aynı zamanda tüm bunlara uygun fiyattan ulaşma imkanı da tanınıyor. Mekan ferah ve keyifli bir tasarıma sahip. Dekorasyonda kullanılan renkler iştah açıcı. Sunumların da kalitesinden ödün verilmiyor olduğunda göre, bir hafta sonu kahvaltısı için tercihiniz Beşiktaş kahvaltıcılar sokağı mekanları arasında yer alan Cumbalı olacak.

Kardeş Payı Kahvaltı

Kahvaltı için olmazsa olmazların bir arada olduğu bir diğer mekan ise Kardeş Payı kafe. Şirin dekorasyon tamamen salaş bir ortamı getirmiş. Bu sayede lezzetin tadına varmanın yanı sıra, aynı zamanda eşsiz lezzetleri yemenin de fırsatını bulacaksınız. Sizin için son derece lezzetli, son derece uygun fiyatlı olan bu lezzetleri kaçırmayın.

Otlangaç Kahvaltı Son olarak Beşiktaş’ta önerilecek olan yerler arasında otlangaç var. Küçük ve salaş bir mekan. Mavi rengi ile sizleri bir sahil kasabasına götürüyor. Fiyat açısından uygun olmasının yanı sıra yok yok! Pişi, omlet ve diğer aradığınız her kahvaltı lezzeti Otlangaç kahvaltı ile sizinle. Mekan dış ve iç mekan olarak dekore edilmiş. İstanbul açık hava kahvaltı konsepti için son dere

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir