İnstagram Hikâye Oluşturma Uygulamaları

Sosyal medya fenomeni olarak İnstagram’ı sürekli kullanan biriyseniz, hikâye oluşturmak zor bir iştir. Çıkartma, filtre, animasyon, yazı, seçimi yapmak biraz zaman alır. Zaman kaybı olmadan ve zorlanmadan hikâye oluşturmak için, İnstagram hikâye oluşturma uygulamalarını kullanabilirsiniz. Uygulamaların içinde yer alan hazır şablonlar sayesinde hikâyelerinizi renkli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Story Chic Insta Story Editörü Ve Kolaj Yapıcı

İnstagram ve Youtube kullanıcıları tarafından aktif olarak kullanılan bir uygulamadır. Kendi fotoğraflarınızı ve videolarınızı kullanarak güzel hikâyeler oluşturabilirsiniz. Uygulamanın içerisinde 1.000 tane hazır İnstagram hikâye şablonu ile aşk, romantik, seyahat ve 50’den fazla tema bulunur.

Fotoğrafınızın içeriğini bozmadan müzik, filtre, yazı, tema, efekt ekleyerek hikayelerinizi şık bir hale getirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz hikâyeleri İnstagram başta olmak üzere SnapChat, WhatsApp, Tik Tok ve Youtube’de paylaşabilirsiniz. Uygulama sürekli güncelliğinden tema, filtre, şablonlar sürekli değişir.

Unfold

İnstagram’da sürekli hikâye paylaşan kullanıcılar için harika bir uygulamadır. 150’den fazla hazır şablon, gelişmiş metin araçları, arka plan renkleri, çıkartmalar ve birçok özelliği kullanarak, oluşturacağınız hikâyeleri İnstagram, SnapChat, Facebook, WhatsApp, Pinterest ve diğer sosyal medya uygulamalarında paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı basit ve zarif ara yüzü sayesinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Klasik film kareleri, yırtılmış kâğıt, günlük, dijital dalga gibi şablonlardan birini seçerek, saatlerce zaman harcamış gibi şık tasarımlar ortaya çıkarmış olursunuz.

Selfissimo

Selfissimo hikâye oluşturma uygulaması olmasa da, birçok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Google tarafından geliştirilen uygulama, deneysel araştırma teknolojisini kullanarak öz çekimlerin farklı hallerini yakalar. Kameranın karşısına geçip, cesaretli, komik, kızgın, mutlu gibi pozlar vererek fotoğraf çekin. Çerçeve oluşturun ve farklı hallerde çektiğiniz fotoğrafları seçerek, siyah beyaz film rulosu oluşturabilirsiniz.

Canva

İnstagram hikayesi oluşturma, fotoğraf kolajı, logo tasarım, video yapma, video düzenleme, broşür hazırlama, doğum günü davetiyesi gibi çok amaçlı olarak kullanılan bir uygulamadır. Canva uygulaması hem bilgisayarda, hem de mobil uygulamalarda çalıştığı için tasarımınızı istediğiniz yere taşıyıp, yapabilirsiniz. İnstagram’ın hazır araçlarından sıkılıyorsanız, Canva uygulamasını tercih edebilirsiniz.

60.000 hazır şablondan birini seçerek hikâyenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. 500’den fazla yazı tipi, boyutu, rengi, aralığı ve konumu değiştirebilirsiniz. Fotoğraflarınıza efekt, logo, poster, filtre, parlaklık ekleyerek çekici hale getirebilirsiniz. Facebook için kapak ve gönderi fotoğrafı, Twitter için banner, logo, Youtube için resim oluşturabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tasarımları kaydettikten sonra İnstagram, e-posta ve WhatsApp’da paylaşabilirsiniz.

Over Edit Add Text To Photos Graphic Design Maker

Tasarım araçları bakımından pek zengin olmasa da Canva uygulamasına benzer. Hazır şablonları sayesinde aradaki açığı kolaylıkla kapatabilir. Şablonlar kategorize değil, hepsi bir arada yer almaktadır. Uygulama 1.700’den fazla şablon, 67.000’den fazla logo üreticisi, 500’den fazla yazı tipi, stok görüntülerine erişim özellikleriyle birlikte gelir. Hazırlamış olduğunuz fotoğraf ve hikâyeleri tüm sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.

Zaman harcayarak kendinize uygun şablonu bulmanız gerekiyor. Hazır şablon, grafik, yazı tipi, filtre, efekt kullanarak ihtiyacınız olan hikayeyi hızlı ve zahmetsiz bir şekilde tasarlayıp düzenleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde logo, el ilanı, poster ve İnstagram hikâyesi oluşturabilirsiniz.

Story Maker Insta Story

Story Chic Insta Story editörü ve kolaj yapıcı uygulaması gibi hazır şablonlar üzerinden hikaye oluşturmanıza izin verir. Filtre, ışık, fırça gibi araçları kullanarak fotoğraflarınızı özelleştirebilirsiniz. Ekstra bir ücret ödemeden karşınıza çıkan reklamları geçip, şablonları kullanabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz hikâyeleri İnstagram, WhatsApp ve Facebook’da paylaşabilirsiniz. 20 Mayıs tarihinde yapılan güncelleme ile birlikte yeni şablonlar eklendi ve hatalar düzeltildi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir