Silinen Tiktok Hesabı Nasıl Geri Getirilir?

Tiktok hesabınızı geri almak istiyorsanız hemen yazımıza göz atabilirsiniz. Alt tarafta yer alan işlemleri uygulayarak bir ihtimal hesabınızı geri alabilirsiniz.

Dünya genelinde TikTok uygulaması popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Günümüzde pek çok kullanıcı 15 saniyelik videolarla TikTok’ta vakit geçiriyor. TikTok ile kullanıcılar, kendi kısa videolarını yaparak herkesle paylaşabiliyor. Kullanıcılar, oluşturdukları videolarına, özel efektler, etiketler ve müzikler ekleyebiliyor. Videoları kesme, birleştirme ve kopyalama için de araçlar sunan TikTok, anlık paylaşım yapmanızı sağlıyor.

Silinen Hesabı Kurtarma

Tiktok yardım bölümünde silinen hesap için bir kurtarma yöntemi bulunmuyor. Tiktok, yeni bir uygulama olmasından dolayı gelişmeye devam ediyor. Tiktok silinen hesabı geri getirmek için yapmanız gereken yardım seçeneklerine göz atabilirsiniz. Tiktok iletişim bölümüne sorununuzu rapor etmeniz gerekir. Rapor sonrası düşük bir ihtimalde olsa hesabınızı geri alabilirsiniz. Hesabınızın geri iadesi olması için önemli nedenleriniz bulunması gerekir. Sahip olduğunuz hesabınız sizden izinsiz çalınıp daha kapatıldıysa yasal olmayan yollardan mağdur olduğunuz anlamına gelir. Tiktok bu konuyu değerlendirmeye alabilir.

Hesabınız Neden Silinmiştir?

  • Hesabınızın çalınıp kapatılması,
  • Yasal nedenlerden dolayı engellenme,
  • Haksız yere yapılan şikayet nedeniyle kapatılma gibi nedenlerden hesabınız silinebilir.

Tiktok hesabı kapatıldığı zaman videolar silinir mi? Hesabınızı silinmesi durumunda videolarınız silinmeyecektir. Fakat hesabınızın silinmesi nedeniyle artık yönetim hakkına da sahip olamayacaksınız.

Hesabınız açılırsa eski videoları yönetim hakkınız bulunmaz. Tiktok müşteri hizmetlerini arayarak merak ettikleriniz konuları kendilerine iletebilirsiniz. Geri bildirim almak için yardım merkezine bir kez mail atmanız yeterli olmayabilir. TikTok, Android ve iOS’la beraber Amazon platformu için ücretsiz araçlar bulunduruyor. 2 TikTok, 150’den fazla ülkede milyonlarca aktif kullanıcısı ile hizmet veriyor. TikTok uygulaması Türkiye’de de oldukça popülerdir. Ülkemizde Android’te sosyal platformlar arasında en fazla indirilen uygulama olmayı başaran TikTok büyümesine devam ediyor. Sizde Tiktok uygulamasını indirerek birbirinden eğlenceli videolar çekebilir ve hemen paylaşabilirsiniz. Eğer Tiktok hesabınız silindiyse hemen ‘Yardım’ bölümünden destek hattıyla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Sorunlarınızı inceleyen yardım ekibi onay vermesi durumunda hesabınızı yeniden aktif duruma getirecektir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir