Youtube Beğeni Satın Alma

Youtube, sosyal medya platformları arasında, artan sayıda kullanıcı hesabı açılan ve takip edilen bir platformdur. İnternet ortamında Google ile yarışabilir nitelikte trafik alan bir platformdur. Bunun nedenlerinden ikisi; diğerlerine göre ifade özgürlüğü tanıması ve paylaşımları yapanların da gün geçtikçe gelir elde edebilmesidir. Ayrıca Türk toplumunun 16-24 yaş aralığındaki Z kuşağı ile, 25-34 yaş aralığındaki Y kuşağı; yeni bir şey yapmayı öğrenmek için kullanıcı kılavuzlarını okumak yerine youtube videolarını tercih etmektedir. Zaten kaydedilen videolar, kaliteli içeriğe sahipse, içeriklerin beğenilip, insanlar arasında paylaşılmasıyla geniş bir izleyici kitlesine kısa süre içerisinde ulaşılabilmektedir. Ancak çevresi geniş bir insan değilseniz, fenomen olmak ve youtube ortamında ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmak için çok çaba sarf etmeniz gerekecektir; sizin de internet fırsatlarını kaçırmanız anlamına gelecektir.

Günümüzde insanlar zamanlarını daha değerli kullanmaktadırlar. Zaman, geri alınmayacak olan ve parayla da satın alınmayacak bir olgudur. Bu nedenle youtube izleyicileri herhangi bir konu hakkında video izlemeye karar vermeden önce, videoların izlenme ve beğeni sayısına dikkat etmektedirler. Video izleme tercihlerini de yüksek izlenme ve beğenisi olan videolardan yana kullanmaktadırlar. Şirketler de doğal olarak izlenme ve organik beğenisi çok olan videolara reklâm vermektedir. İstatistikler, youtube ortamındaki reklâmların, TV reklâmlarından yüzde 84 daha fazla izlenme oranı olduğunu ortaya koymuştur. Markalar ve şirketler için youtube ortamındaki reklâm maliyetleri, TV ortamındakinden daha ucuz olmaktadır.

  • Türk İzlenme Satın Al

Satışa sunduğumuz youtube Türk izlenmeleri gerçek youtube izleyicilerinden oluşmaktadır. Videolarınıza youtube Türk izleyiciler arttıkça, markanızın, uygulamalarınızı, işinizin ülkemizdeki bilinirliği ve satın alınabilirlik oranı artmaktadır. Videoda kullandığınız dil Türkçe ise, başka ülke takipçileri tarafından izlense dahi anlaşılmayacaktır, marka tanıtımı ise satın almaya dönüşmeyecektir. Yani diğer ülke takipçileri tarafından videolarınızın izlenme sayısının yüksek olması size fayda getirmeyecektir. youtube Türk izleyici ve beğenileri, videoda kullandığınız izleyici kitlesi ile takipçilerinizin uyumlu olması anlamına gelmektedir.

Youtube Beğeni Sayısı Nasıl Arttırılabilir?

Youtube videolarının beğenilerini güvenli bir şekilde arttırmak için, videolar güncel, komik, bilgi verici içeriklere sahip olmalıdır. Bunun yanı sıra, videoların izleyicileri arasında yapacağınız çekiliş uygulaması sizin takipçi ve beğeni kazanmanıza da yardımcı olacaktır. Dünya genelinde 91 ülkede izlenebilen youtube kanalı kullanıcıların yüzde 68’i herhangi bir ürünü satın almadan önce, ürünle ilgili videoları izlemektedirler. İnternet ortamında bazı marka ve firmaların youtube izlenme hilesi için programlar kullandıkları bilinmektedir. Ancak youtube algoritması program tarafından izlenmeleri yakalayabilir ve izlenme ve beğeninin organik takipçi tarafından yapılmadığını algılayabilir.Bu nedenle sitemizden youtube takipçi satın al ve youtube beğeni satın al hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Belirli alımların üzerinde satın alım yapanlara ilave olarak takipçi ve beğeni sayısını bedava olarak veriyoruz.

YouTube İzlenme Hilesi Nasıl Çalışır?

İzlenme hileleri, farklı IP adreslerini kullanan yazılımlardır. Bu uygulamalar yapay bir şekilde oluşturulmuş olup, izlenme sayısını arttırmaktadırlar. Ancak doğal olmayan beğeni ve izlenmelerin ürünün, markanızın veya uygulamalarınızın tanıtımına gerçekte bir katkısı olmayacağını bilmelisiniz.

Youtube videolarınızın organik beğenileri, sayfanızla etkileşim halinde olacaklardır. Youtube haricindeki yerlerden gelen ziyaretçiler ve beğeniler, sizin videonuzun trafiğinin ve youtube algoritması filtreleri izlenme sayacının artmasına yardımcı olacaktır. Gelen ziyaretçiler yorum yapacaklar ve bu yorumlar sayfa için organik takipçi olacaktır. Ancak beğeni ve izlenme hilesi uygulamaları, sayfanızın organik etkileşimden mahrum kalmasına yol açacaktır.

Organik Takipçilerin Faydası Nedir?

Organik olmayan hileli beğeni ve takipçiler geliştirilen uygulamalar sayesinde, youtube filtrelerine takılacak ve sayaç dondurulacaktır. Videolarınıza yönlendirilen sahte ve bot kullanıcılar anlık olarak sizin sayfa trafiğinizi arttırmanıza neden olurlar. Sonradan bot beğeni ve takipçiler silinir; uzun zamanda bu durum sizin sitenize zarar olarak yansıyacaktır. O nedenle beğeni ve takipçi satın alımlarınızın organik olmasına özen gösterin.

Organik olmayan sahte beğeni ve görüntülenmenin youtube algoritması tarafından fark edilmesi durumunda, hesap askıya alınabilir, silinebilir. Videolarınızın yayından kaldırımla tehlikesi dahi bulunmaktadır. O nedenle beğeni ve izlenme hilesi oluşturulmamasını öneriyoruz. Organik etkileşimlerin fazla olması sitenizin aktif olmasına yardımcı olacak, videolarınızın ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Youtube kanalınızı hayal ettiğiniz konuma ancak organik beğeni ve izlenmeler getirecektir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir